Gloriett Kupa, BSEK, Trophy of Novi Sad

Izgalmas és esemény dús hétvégén vagyunk túl. Már csütörtökön elkezdődött maratoni verseny sorozatunk. Versenyzőink 3 versenyen és 2 helyszínen mérettették meg magukat.

Csütörtökön a Gloriett Kupán Révész Janka versenyzett, ahol versenysport III. osztályban gyermek 1 kategóriában szabadgyakorlatával a 10. helyen végzett.

Pénteken a Berczik Sára Emlékkupán versenyeztek a szabadidősport 1. szintű serdülő kategóriás lányaink. Szépe Viktória egyéni összetettben ezüst minősítést ért el, Csordás Hanna és Megyeri Virág szintén egyéni összetettben bronz minősítést értek el. Egyéni összetett csapatban lányaink a 13. helyen végeztek.

Szombaton ismét a Berczik Sára Emlékkupán vettünk részt szabadidősport 1. szintű junior 2-es tanítványainkkal. Révész Rozi és Szűcs Emese is egyéni összetettben bronz minősítést kaptak.

Szintén szombaton, a versenysport III. osztályos versenyzőinkkel Szerbiába mentünk a Trophy of Novi Sad nemzetközi versenyere. Szabó Zsófia gyermek 1 kategóriában 19. helyezett lett szabadgyakorlatával. Szabó Hanna serdülő kategóriában szabadgyakorlatával a 10. helyen végzett. Szentpáli Lilla labda gyakorlatával pre-junior kategóriában a 6. helyet szerezte meg. Filep Tamara buzogány gyakorlatával B kategóriában (II. osztály) junior korosztályban 15. helyezett lett.

Nagyon nagyon gratulálunk mind a három nap versenyzőinek a szerepléséért és az edzők és szülők kitartásáért, támogatásáért!! 💙💙💙

Következő állomásunk a Super Bunny Cup - Nemzetközi Vecsés Kupa lesz április 14-15-én!