Balatonmáriafürdői Tábor 2017

Az idei nyár utolsó táborában készültünk az őszi fél év versenyeire. A tavalyihoz hasonlóan, idén is egy fantasztikus hetet töltöttünk Balatonmáriafürdőn az Újbuda FC rg-s lányaival és vezetőedzőjükkel Berzéki Rebekával!! Már a vonat úton érezhető volt, hogy ez is egy szuper tábor lesz. A hét alatt a felkészülésen kívül a csapatépítésre is rágyúrtunk, így már a lefelé vezető úton elkezdtük a csapat verseny első feladatát, a vers írást. Kaptak 3 szót-szókapcsolatot, amit bele kellett szőniük a költeményükbe. Igazán szórakoztató remekművek születtek! Leérve a Balatonhoz, bele is vetettük magunkat a mély vízbe és egy 2 órás edzéssel avattuk fel a sportcsarnokot. Szerencsére az időjárás nekünk kedvezett, így aznap le is tudtunk menni egyet csobbanni a balcsiba. Este egy hagyományos gyűlés keretein belül kihirdettük a "NAP HŐSE" DÍJAT, amit az kapja meg, aki aznap kiemelkedően dolgozott egész nap. Az elsőt Zsófi kapta meg egyesületünkből!! 🙂 A lányok elfáradva, de vidáman tértek nyugovóra. Természetesen, mint minden reggelt a későbbiekben is, futással kezdtük, ami nem volt a gyerekek kedvence, de ezek után jól esett nekik a reggeli! Voltak délelőtti és délutáni edzéseink, ahol az alapos és intenzív tréningek után egy hosszabb lazítás következett. Szemmel láthatóan sokat fejlődtek az első- és az utolsó nap között. Idén inkább a gyakorlatok koreografálásán volt a hangsúly, így az edzések második felében ezekkel foglalkoztunk. Napi 4-6 óra edzés mellett szakítottunk még időt a Balatonban való fürdésre és az elmaradhatatlan fagyizásra is. Természetesen ez volt a lányok kedvenc része. Pihenő időkben sem unatkozhattunk, mert a csapat verseny feladatait kellett teljesíteniük a csajoknak. A vers íráson kívül meg kellett tervezniük álmaik dresszét, össze kellett rakniuk egy mini koreográfiát, amit elő is kellett adniuk. Végül egy RG-s kvíz feladattal zártuk a versenyt. Remekül szórakoztunk a feladatok teljesítése alatt. A hét folyamán egy kis esti plusz feladatot kaptak a lányok, még pedig azt, hogy az aznapi élményeiket írják le az edzésnaplójukba, amiket elolvastunk. Nem egy aranyköpés született így, amin az egész banda jókat nevetett. Utolsó nap  "felmásztunk" a Szőlőhegyre, ahol pazar panoráma terült elénk a Balatonról. Aznap már csak egy feladat várt ránk, a verseny eredményhirdetése. A nyertesek közt voltak Lilla és Hanna egyesületünkből és nyereményük (az egy hét cukor megvonás után) egy kis gumicukor és pilótakeksz volt! Nagyon örültek neki!!! A héten a "NAP HŐSE" díjat megkapta még Lilla, Hanna és Viki is! Büszkék vagyunk rátok, és mindenkire, akik végig csinálták velünk ezt a csodás hetet! Használjátok ki még a nyár utolsó napjait és találkozunk szeptember 1-én a tornateremben!!! 🙂

A képek elérhetőek facebook oldalunkon!! 🙂