2021. május 15-16-án rendezték meg a Magyar Bajnokság elődöntőjét Törökbálinton besorolás nélküli kisgyermek és II. osztály gyermek korosztályokban. Három versenyzőnk mérettethette meg magát a szombati napon. A versenyt Jakab Diána az egyesület szakmai feladatokat ellátó elnöke és versenybírója foglalta össze: „Nagy volt a nyomás a lányokon, mert tavaly mind hárman szabadidősport szinten versenyeztek, így idén hatalmas ugrás volt a versenysport kategória. Mivel még fiatalok, így egy szabad gyakorlatot kellett bemutatniuk. Krizsán Vivien, mint legkisebb versenyzőnk nagyon szép gyakorlatot mutatott be, precízebben dolgozott most, mint az I. ETO Kupán. Lux Amina magabiztosabb volt ezen a versenyen, mint az előzőn, ami a gyakorlatán is meglátszott. Az idei évben eddig ez volt az egyik legjobb gyakorlata. Szabó Hanga szombaton egy kicsit visszafogottabb volt, ez betudható az izgulásnak, így nem a legjobb formáját hozta, ennek ellenére jó gyakorlatot mutatott be. Elégedettek voltunk mind három lány teljesítményével, főleg, hogy ez volt az első Budapest Bajnokságuk.”